Har du en lokal helt? Veronica Kristiansen er med i SpareBank 1 BV sin kampanje «Lokale helter»!

Skrevet av NTH

Er noen i Glassverket din lokale helt? Bare i klubben vår finnes det mange unge talenter som er sunne forbilder og helter for andre – og for hverandre. Vi er takknemlige for at SpareBank 1 BV støtter Glassverket i vårt arbeid med å motivere til idrettsglede og økt aktivitet. Det er også viktig at banken bidrar til en bredde i lokalt kulturliv, idrett, næringsutvikling og andre sosiale tiltak rundt omkring i lokalsamfunnet. Sammen får vi ting til å skje!

Nå vil SpareBank 1 BV vise fram noen av sine lokale helter. Lokale helter som banken støtter opp om og heier frem. Vår egen Veronica representerer Glassverket Elite i kampanjen, og har vært på fotoshoot på toppen av Drammen. Resultatet ble flere stilige bilder og en knalltøff film. Se mer, og støtt klubben vår og Veronica her!

//apps.tibe.no/lokalehelter/